PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

1. září proběhne v Hradci Králové zajímavá akce pod názvem : „Golf Triathlon Spojuje „

2 min read

GOLF TRIATHLON spojuje tři disciplíny – GOLF, KOLO a BĚH více nám o akci řekl jeden z hlavních pořadatelů charismatický Jiří Kastner.

„GOLF TRIATHLON přiláká do Hradce Králové i známé osobnosti, které si toto netradiční spojení chtějí vyzkoušet a být u prvního ročníku. Horolezec RADEK JAROŠ vytvoří například štafetu s běžcem skyrunningu evropské špičky PAVEL BRÝDL.“ Dále Jiří Kastner pokračuje :„Další známé tváře a osobnosti si jako pořadatelé necháváme jako překvapení. Díky podpoře firem z Hradce Králové se můžeme těšit i na atraktivní doprovodný program,  celá akce bude pro děti do 14ti let zcela zdarma.“

Akci můžete nejlépe podpořit svou účastí jako jednotlivci nebo formou štafety – firemní, rodinné a nebo v partě kamarádů. Rodiče tímto prosíme, aby svým dětem pomohli vytvořit štafety a vzali je na hezký sportovní den.

GOLF TRIATHLON si jako místo svého vzniku už navždy ponese Hradec Králové, i proto je pořadatelům ctí, že záštitu nad akci převzal primátor města Zdeněk Fink a město je jedním z hlavních partnerů akce.

Děti i dospělý, kteří se budou akce účastnit se zapíší do historie nového sportu, jako ti, kteří byli u prvního ročníku akce. GOLF TRIATHLON už teď získává pozornost a zájem také ze zahraničí. Vítěz akce si užije tréninkový pobyt v rakouské Kitzbühel aréně.

Akci podpořili i hokejisté Mountfield HK a vřele doporučují zažít její atmosféru.

Další informace se dozvíte : http://www.GolfTriathlon.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: