Home » Akce a pozvánky » 6.zimní sportovní hry pro seniory Královéhradeckého kraje

6.zimní sportovní hry pro seniory Královéhradeckého kraje

Zajímavá sportovní akce pro seniory si vytvořila již svou tradici a to díky pořadatelství ze strany organizace Senioři České republiky. Tentokrát se sportovní hry konají pod organizační taktovkou organizace regionální Novopacká. 

Akce se uskuteční 15. února 2018 ve Sportovním areálu Máchovka v Nové Pace. Jak nám sdělil víceprezident Seniorů ČR Petr Tojnar , tak se počítá s účastí nejméně 200 seniorů z celého kraje.

Tento den Sportovní areál Máchovka ožije mnoha nejen zimními disciplínami a to během na lyžích, sjezdoslalomem, střelami na branku, bowlingem a kuželkami. U zimních sportů v kategoriích do 70 let a nad 70 let, pro muže i ženy.

O půl desáte po slavnostním zahájení v hale Zimního stadionu propuknou soutěže naplno a slavnostní ukončení se předpokládá po patnácté hodině.

Pro soutěžící, návštěvníky i hosty bude připraveno občerstvení.

Akce se koná za podpory města Nové Paky, hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána a pořadatelské MO SD Nová Paka.

Přijďte povzbudit, podpořit a obdivovat seniory při zimních sportech, jistě vás překvapí svou houževnatostí a umem a lecktrého mladíka jistě strčí do kapsy.

Facebook Comments

More 95 posts in Akce a pozvánky
Recommended for you
Královské stříbření vrátí o víkendu Kutnou Horu zpět o několik století

Milovníci historických slavností se mohou o víkendu těšit do Kutné Hory, 23. a 24. června...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: