AC Sparta Praha : „Pro tři body do Teplic“

Sparta v neděli vyjíždí do Teplic, kde se pokusí prodloužit svou stoprocentní ligovou bilanci. Jednoduché to ale nebude, protože letenští na severu Čech nezvítězili v pěti posledních zápasech.

„Na Spartu se každý soupeř připravuje speciálně, proto je pro nás každé utkání těžké. Zároveň ale víme, že musíme být nejlepší a chceme v každém zápase vyhrát. V Teplicích to nebude jiné,“ vysvětluje obránce Costa.

Ten se v posledních zápasech vrátil na pozici levého obránce. „Neřeším, na jaké pozici hraju. Snažím se jen naplno trénovat a nechávám na trenérovi, jestli to bude stačit, aby mě postavil. Je mi opravdu jedno, jestli hraju zprostředka anebo zleva. Hlavně, když pomůžu týmu,“ doplňuje úvahu o své pozici na hřišti Costa.

„Čistě z hlediska ligy můžeme být se startem sezóny spokojeni, máme devět bodů. Je ale potřeba se naplno soustředit na další utkání, abychom udrželi krok s Plzní a Slavií,“ plánuje záložník Guélor Kanga

Na zápas proti Teplicím se sparťané připravovali celý týden a měli tak dost času se na soupeře přichystat: „Příprava na zápas proti Teplicím pro nás byla příjemnější v tom, že jsme měli víc času na regeneraci i samotný trénink. Věřím, že to hráči potvrdí přímo v utkání,“ svěřuje se sportovní ředitel a dočasný trenér Zdeněk Ščasný.

„Od začátku sezóny jsme měli víc než devadesát standardních situací, produktivitu z nich ale máme tristní. Snažíme se na tom pracovat, myslím, že potřebujeme zvýšit důraznost, mít větší hlad,“ přiznává Ščasný, kde jeho tým stále výrazně tlačí pata.

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/pro-tri-body-do-teplic-33883

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: