Airsoftová hra v Milovicích se zvrtla. Účastník vystřelil ze skutečné zbraně, jeden těžce zraněný

V Milovicích na Nymbursku byl dnes během airsoftové hry postřelen jeden z účastníků. Jiný účastník hry zaměnil airsoftovou zbraň se skutečnou zbraní a vystřelil. Postřeleného převezl do nemocnice s těžkým zraněním vrtulník, řekla ČTK mluvčí středočeské policie Petra Potočná.

Podle neoficiálních informací, které má ČTK k dispozici, měli být účastníky akce policisté. Hry se zúčastnily podle Potočné desítky lidí.

„Jeden z hráčů ztratil ostrou střelnou zbraň. Druhý zúčastněný ji sebral a vystřelil v domnění, že se jedná o airsoftovou zbraň,“ řekla Potočná. Příčiny a okolnosti události policisté vyšetřují, další informace mluvčí zatím neposkytla.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Effenbergerové byl postřelený člověk letecky transportován do střešovické nemocnice. „Osoba utrpěla vážné poranění hrudníku, v rámci intenzivní lékařské péče byly zajištěny dýchací cesty, osoba byla připojena k umělé plicní ventilaci,“ řekla Effenbergerová.

https://eurozpravy.cz/krimi/236530-airsoftova-hra-v-milovicich-se-zvrtla-ucastnik-vystrelil-ze-skutecne-zbrane-jeden-tezce-zraneny/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: