Čarodějnice v hradeckém Denoche Music Hall

Několik desítek dětí a dospělých přišlo v pondělní na čarodějnické odpoledne do DENOCHE Music Hall, kde na ně čekal zajímavý a venkovní atraktivní program.

Agentura Dream4You ve spolupráci s klubem DENOCHE Music Hall připravila pro děti šest stanovišť se soutěžemi a další jiné atrakce. U vchodu na akci dostal každý malý účastník herní kartu na které se pak na jednotlivých stanovištích zapisovaly body. Létalo se na koštěti dva soupeři proti sobě, přetahování lanem, kreslení čarodějnice, minigolfový trenažér, po vylosování čísla splnění sportovního úkonu (dřepy, kliky …), posledním úkolem pak bylo se zavázanýma očima podle hmatu poznávání předmětu v krabici. Všechny děti dosáhly maximálního počtu 60 bodů, které vyměnily u pořadatelů buď za čarodějnický klobouk či různé druhy sladkostí, kluk či holka, všichni odcházeli s odměnami spokojení.

Mediální partner Rádio Blaník se postaralo o malování na obličej, dále nechyběl řetízkový kolotoč, skákací hrad, Bumper ball, velká trampolína, lákadlem byla čokoládová fontána s kousky banánů, cukrová vata, nechybělo ani tradiční opékání špekáčků a pálení čarodějnice.

Ve vnitřní zóně samotného klubu pak byla velice zajímavá prezentace od Fly Zone, kteří prezentovali virtuální realitu v podobě řízení závodního auta a zajímavý byl golf fotbal.

Hodně zájmu a pozornosti byl o přítomné youtubery TVTWIXX a zpěvačku a raperku Sharlotu. K tomu všemu hrál výborný DJ a to nejen nynější hity, ale i ty dětské.

Nejen děti, ale i dospěli si dle našich rozhovorů s nimi pochvalovali pěkný program a tím vydařené čarodějnické odpoledne.

[foogallery id=“13694″]

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: