Čekáme tuhý boj

Bogdana Vatajelua ve čtvrtek s velkou pravděpodobností čeká evropská premiéra v rudém dresu. Zatímco v únoru v Rostově v sestavě Sparty nefiguroval, nyní má velkou šanci se představit na trávníku Crvené Zvezdy.

Nejen on ale čtvrteční duel napjatě vyhlíží – první zápas nové sezony totiž čeká všechny sparťany.

„Cítíme se dobře a těšíme se na novou sezonu. Všichni věříme, že bude ta nová úspěšnější, než ty předešlé, že vybojujeme ligový titul a také se dostaneme do základní skupiny Evropské ligy,“ říká sebevědomě mladý rumunský fotbalista.

První krok k úspěchu čeká na sparťany v Bělehradu, před nabitým stadionem Crvené Zvezdy.

„Nevím, kolik lidí doopravdy přijde, ale jako profesionální hráči chceme hrát fotbal právě kvůli fanouškům. Hrát před prázdnými tribunami je jako když jsem hrál doma fotbal během svých školních let,“ směje se ‚Bóža‘.

Očekáváme tuhý boj, protože každý, kdo startuje v evropských pohárech, má kvalitu. Trenér nám o soupeři řekne všechno, ale naším hlavním plánem je vyhrát oba dva zápasy,“ říká sebevědomě před prvním zápasem třetího předkola.

Velký test sparťany čeká i kvůli řadě letních posil – Spartu doplnila hned desítka hráčů a základní sestava tak bude hodně odlišná od té, která zakončila předešlou sezonu. Přehnaný tlak si ale Bogdan nepřipouští.

Máme v týmu hodně nových hráčů, kteří mají spoustu zkušeností. Viděl jsem je v přípravě a myslím, že mají velkou kvalitu a týmu pomohou. Že bychom ale kvůli tomu cítili větší tlak? Ve Spartě bude tlak vždycky, chceme mít dobou sezonu na všech frontách – jak doma, tak v základní skupině Evropské ligy,“ dodává Bóža.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/cekame-tuhy-boj-18544.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: