Chceme se podělit o úspěch a pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce

„Život bez energie si nedokážeme představit, stejně jako si nedovedeme představit budoucnost bez našich dětí,“ říká Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy. Proto firma svou energii v oblasti společenské odpovědnosti zaměřuje především na pomoc a podporu dětí.

V rámci projektů sociální odpovědnosti je Bohemia Energy aktivní již několik let. Chce se tak podělit o svůj úspěch a pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce. Podporuje organizace, které jsou svým posláním a činností pro společnost nepostradatelné a zásadním způsobem pomáhají především dětem.

Klíčovou aktivitou pro Bohemia Energy se v letošním roce stal projekt Energie dětem, který je pokračováním dlouhodobého partnerství s organizací Život dětem. Do projektu se mohou zapojit nejen zaměstnanci, ale i široká veřejnost. Cílem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Jak projekt funguje, vysvětluje Jindra Machačová, CSR manažerka Bohemia Energy: „Na webových stránkách www.energiedetem.cz postupně uveřejňujeme příběhy dětí a rodin, které pomoc potřebují. Ke konkrétnímu příběhu stačí dát 1x denně energii, a to pouhým kliknutím, které rozsvěcuje žárovku. Každý den je možné podpořit jiný příběh. A jakmile se žárovka úplně rozsvítí, konkrétní rodinu finančně podpoříme a pomoc zrealizujeme.“

Děti, zdraví a podpora životních hodnot jsou pojítkem a hlavním cílem aktivit, na které Bohemia Energy soustředí svou pozornost. „Největší radost máme, když vidíme, že finanční pomoc má reálné výsledky. Že se dětem zlepšuje jejich zdravotní stav a tím i kvalita života nejen jich samotných, ale celé rodiny. To nás vždy utvrdí v tom, že taková podpora má smysl,“ uzavírá Jiří Písařík.

Pomozte nám rozdávat energii i vy na www.energiedetem.cz.

zdroj: http://www.jenprozeny.cz/volny-cas/chceme-se-podelit-o-uspech-a-pomahat-tem-kteri-to-potrebuji-nejvice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: