PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Čtvrtfinálové dvouhry na ženském tenisovém turnaji ITF : ITS CUP 2019 v Olomouci

2 min read

Dnes jsme se za čtvrtfinálovými zápasy ohlédly s Janou Jablonovskou.

Jana Jablonovská (SVK)

Dnes jste porazila slovinskou hračku Piu Lovrić v poměru 7: 6,6: 1. Včera v rozhovoru jste zmiňovala, že hraje atypický tenis, projevilo se to v utkání? Jak hodnotíte svůj výkon a co rozhodlo o vašem vítězství?

Ano, projevilo. Její tenis má takové zvláštní pojetí, snaží se v zápase měnit rytmus hry a má dobrý touch na míč. Dalo se však na tuto hru zvyknout. O první set jsme se hned od začátku tahali, nakonec musel rozhodnout tie-break, v něm udělala soupeřka pár laciných chyb, které mi dost pomohli k tomu, abych získala první set. Pak jsem se více uvolnila a snažila jsem se hrát více to co na soupeřku fungovalo, a to hodně jí rozběhávat. Myslím si, že jsem v tomto zápase podala dobrý výkon.

Co stálo za vaším dnešním vítězstvím?

To, že jsem zvítězila, záleželo na tom, že jsem dokázala vyhrát míčky v důležitých momentech. Vypadalo to, že jí můj styl hry moc nesedí.

Dnes hrajete semifinále určitě máte radost. Jak těžká je pro vás soupeřka Ange Oby KAJURU (JAP), znáte její styl hry?

Samozřejmě se na dnešní zápas těším. Soupeřku moc neznám, co jsem jí viděla hrát, tak vím, že hraje dlouhé spinové míče a čeká na chybu, takže doufám, že s tímto stylem hry si dokážu poradit.

Páteční výsledky:

 

Dnešní rozpis zápasů:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: