DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2017

Benefiční golfový turnaj DEBRA Jamka pro motýlí křídla přinesl 200.000 Kč na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. Již 12. ročník této charitativní akce se uskutečnil v neděli 28. května 2017 v GOLF & Ski Resortu Kořenec. Na golfové hřiště vyrazili hráči z partnerských firem i jednotlivci nadšení pro golf i pomoc těm, kteří to potřebují.

Benefiční turnaj zahájil ředitel resortu Vlastimil Štefl spolu s ředitelkou organizace DEBRA ČR, Lucií Markovou. Hráče přivítala také Sylwie Říhošková – zástupkyně generálního partnera turnaje, společnosti HARTMAN RICO a krajský ředitel hlavního partnera turnaje společnosti FINHAUS, Adolf Vlk. Další význjamnou osobností mezi hráči byl i herec a moderátorem Aleš Zbořil. Ačkoli nebyl v tento den v moderátorské roli, neodmítl pozvání k mikrofonu a popřál všem dobrou hru a příjemně strávený den.

Pro hráče byli na hřišti připraveny vložené soutěže a prodej lístků do tomboly, které pomohli navýšit výtěžek z turnaje. Ten se vyšplhal na úžasných 200.533 Kč!!!

Celkový výtěžek je složen z následujících částek:

150.000 Kč – finanční dar od partnerů turnaje

19.000 Kč – tradiční přátelé a podporovatelé DEBRA ČR

12.700 Kč – prodej FEE

12.800 Kč – vložené soutěže

6.033 Kč – tombola

Získané finanční prostředky budou využity na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlíchk řídel a jejich rodiny.

Na Kořenci nechyběli ani zástupci pacientů s EB. Zuzana a její syn Samuel dorazili i se zbytkem rodiny, aby podpořili celou akci a také zúčastněným přiblížili, co obnáší život s nemocí motýlích křídel. Vzhledem k modré obloze bez mráčku si všichni den pořádně užili a děti si mohli vyzkoušet puttování i jízdu v golfovém autíčku. Pro malého Motýlka Sama se to však neobešlo bez nových puchýřů a okamžitého ošetření.

Velké poděkování patří hráčům, kteří se do turnaje zapojili. Věříme, že si hráči užili hru v tak nádherném počasí a příjemně se bavili. Ačkoli u benefičních turnajů platí providlo ‚Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se!‘ dvojnásob, došlo i na vyhlášení výherců, pro které vytvořil nádherné trofeje jeden z pacientů s EB, David Marcikán. Nechyběli ani věcné ceny jako např. dárkové balíčky od firemních partnerů nebo charitativn kalendáře DEBRA s originílním podpisem naší patronky Jitky Čvančarové. Kompletní výsledkovou listinu z charitativního turnaje si můžete prohlédnout zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=504973280

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za milou účast, těšíme se již nyní spolu s Vámi na 13. ročník!!!

zdroj: http://www.debra-cz.org/aktualita/debra-jamka-pro-motyli-kridla-2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: