Home » Společnost » DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2017

DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2017

Benefiční golfový turnaj DEBRA Jamka pro motýlí křídla přinesl 200.000 Kč na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. Již 12. ročník této charitativní akce se uskutečnil v neděli 28. května 2017 v GOLF & Ski Resortu Kořenec. Na golfové hřiště vyrazili hráči z partnerských firem i jednotlivci nadšení pro golf i pomoc těm, kteří to potřebují.

Benefiční turnaj zahájil ředitel resortu Vlastimil Štefl spolu s ředitelkou organizace DEBRA ČR, Lucií Markovou. Hráče přivítala také Sylwie Říhošková – zástupkyně generálního partnera turnaje, společnosti HARTMAN RICO a krajský ředitel hlavního partnera turnaje společnosti FINHAUS, Adolf Vlk. Další význjamnou osobností mezi hráči byl i herec a moderátorem Aleš Zbořil. Ačkoli nebyl v tento den v moderátorské roli, neodmítl pozvání k mikrofonu a popřál všem dobrou hru a příjemně strávený den.

Pro hráče byli na hřišti připraveny vložené soutěže a prodej lístků do tomboly, které pomohli navýšit výtěžek z turnaje. Ten se vyšplhal na úžasných 200.533 Kč!!!

Celkový výtěžek je složen z následujících částek:

150.000 Kč – finanční dar od partnerů turnaje

19.000 Kč – tradiční přátelé a podporovatelé DEBRA ČR

12.700 Kč – prodej FEE

12.800 Kč – vložené soutěže

6.033 Kč – tombola

Získané finanční prostředky budou využity na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlíchk řídel a jejich rodiny.

Na Kořenci nechyběli ani zástupci pacientů s EB. Zuzana a její syn Samuel dorazili i se zbytkem rodiny, aby podpořili celou akci a také zúčastněným přiblížili, co obnáší život s nemocí motýlích křídel. Vzhledem k modré obloze bez mráčku si všichni den pořádně užili a děti si mohli vyzkoušet puttování i jízdu v golfovém autíčku. Pro malého Motýlka Sama se to však neobešlo bez nových puchýřů a okamžitého ošetření.

Velké poděkování patří hráčům, kteří se do turnaje zapojili. Věříme, že si hráči užili hru v tak nádherném počasí a příjemně se bavili. Ačkoli u benefičních turnajů platí providlo ‚Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se!‘ dvojnásob, došlo i na vyhlášení výherců, pro které vytvořil nádherné trofeje jeden z pacientů s EB, David Marcikán. Nechyběli ani věcné ceny jako např. dárkové balíčky od firemních partnerů nebo charitativn kalendáře DEBRA s originílním podpisem naší patronky Jitky Čvančarové. Kompletní výsledkovou listinu z charitativního turnaje si můžete prohlédnout zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=504973280

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za milou účast, těšíme se již nyní spolu s Vámi na 13. ročník!!!

zdroj: http://www.debra-cz.org/aktualita/debra-jamka-pro-motyli-kridla-2017

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 710 posts in Společnost
Recommended for you
Utýraný disident donášel bachařům? Soud nařídil omluvu za nařčení mrtvého Wonky

Václavu Černíkovi se má písemně omluvit Jiřímu Wonkovi za své výroky na adresu jeho bratra,...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: