PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Den rodiny v Hradci Králové

2 min read

V neděli 13. května 2019 se zde bude již tradičně konat Den rodiny v Hradci Králové. Pokud máte rádi pohádky, soutěže, žonglování nebo sport, pak vy i vaše děti určitě nebudete zklamáni.

Den rodiny, který pořádá Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. spolu s Destinačním managementem Hradecko, se koná již tradičně druhou květnovou neděli od 10 do 16 hodin a je určen nejen dětem, ale i jejich rodičům či prarodičům. Můžete se těšit na spoustu zábavy.

Na své si jistě přijdou milovníci pohádek, vystoupení s velkými bublinami a tanečních a sportovních ukázek. Pro malé umělce budou připraveny výtvarné dílny a řemeslné dílničky, pro ostatní spousta vědomostních a sportovních her a soutěží a i milovníci dobrot budou moci okusit třeba čebureky, speciality z Orlických hor, výbornou kávu nebo letní koktejly.

Do Dne rodiny se opět zapojí i mnohé subjekty ve městě, které nabídnou své služby se slevou či speciálním programem – např. zábavní centrum Tongo, Labyrint loutek Divadla Drak, Galerie moderního umění nebo vodní elektrárna Hučák, dětská železnice či parníčky na Labi. A komu se nechce chodit pěšky, může se povozit turistickým hradeckým vláčkem a navštívit právě další subjekty mimo Jiráskovy sady. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: