Home » Společnost » Depeche Mode v Kyjevě

Depeche Mode v Kyjevě

Koncert Depeche Mode v Kyjevě byl hodně očekáván. Skupina se na Ukrajině objevila naposledy před čtyřmi lety a zanechali hluboký dojem. Takže očekávání byla velmi velká.

Dva dny před začátkem koncertu Depeche Mode v Kyjevě, vystrašila fanoušky zpráva o zpěváku Davevu Gahanovi, že byl hospitalizován se střevní otravou. V tuto chvíli stojí za to poznamenat, že legendární frontman si z hlediska zdravotního stavu užil své : v mládí se zázračně zachránil po předávkování heroinem, a v roce 2010 se mu podařilo porazit rakovinu.

Depeche Mode v Kyjevě 2017: A je tady zázrak

V noci dostali organizátoři koncertu uklidňující zprávu o tom, že koncert není ohrožen.

Koncert byl velkolepý a píseň „Where’s the revolution“  pohladila každou krajinkou duši. Téměř  35.000 fanoušků, podporovali zpěvem výkon kapely.

Hodně radosti vyvolali klasické skladby jako “: In your room“, „Stripped“, „Enjoy the silence“, „Personal Jesus“. Koncert byl naprosto výborný a fanoušci nenechali kapelu vydechnout.

zdroj: https://znaj.ua/society/depeche-mode-u-kyyevi-2017-yak-ce-bulo

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 991 posts in Společnost
Recommended for you
Prostředky z Fondu Gábi v celkové výši 350 tisíc korun podpoří Centrum Anabell

Prostředky z Fondu Gábi v celkové výši 350 tisíc korun podpoří Centrum Anabell, které pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy, neziskovou organizaci Nevypusť duši, která se  věnuje péči o duševní...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: