Náměstek Svoboda popřál jabloneckým seniorům hodně štěstí v novém roce

Za jabloneckými seniory zavítal v adventním čase také tento rok náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Na adventních setkáních tří klubů, KS Kokonín, KS Palackého a KS Novoveská popřál seniorům hezké vánoční svátky v kruhu nejbližších a hodně zdraví a štěstí v novém roce. Ani tentokrát nezapomněl každému přinést drobný dárek.

 Na setkání se seniory nechybělo ani vedení Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou a za statutární město Jablonec nad Nisou náměstek primátora Miloš Zahradník. Členové klubů si poslechli také krátké kulturní vystoupení.

„Advent je obdobím, které citově zasahuje každého z nás, jsme věřící nebo nevěřící. Je obdobím, kdy se zamýšlíme nad tím, co nám přinesl právě končící rok. Je také obdobím očekávání. Něco končí a něco nového začíná. Co nám nový rok nadělí, je ale opředeno tajemstvím. Přesto se na něj těšíme. Doufáme, že třeba bude, jak se často říká, ten nový rok lepší než starý. Nový začátek je nová šance, nová naděje. Proto se k němu všichni upínáme,“ řekl náměstek Pavel Svoboda.
%d blogerům se to líbí: