Exkluzivní interview s českou tenisovou nadějí Markem Jaloviecem

Několik měsíců nebylo o nadějném českém tenistovi Marku Jaloviecovi slyšet. Co se přihodilo ? Jak se mu daří ? Co je nového a jak to bude s jeho tenisovým programem ? Vše se dozvíte v níže uvedeném článku.

Dlouho jsme o Markovi Jaloviecovi neslyšeli, co je prosím nového? 

„Od začátku roku mám problém s loktem a na 2 turnajích kde jsem byl se to jenom zhoršilo, tím pádem jsem musel zvolit větší pauzu a léčení, bohužel se to trochu protáhlo, ale už jsem na dobré cestě. Začínám přípravu a zapojují do toho i hraní.“

Byl jste součástí rozšířeného týmu Davis Cupu v zápasu proti Izraeli, jaké to je prosím být v takovém týmu ? 

S kamarádem slovenským tenistou Martinem Blaškem

„Určitě je to ctí, veřejně bych rád chtěl poděkovat panu kapitánovi Navrátilovi a fyzioterapeutovi Michalu Novotnému kteří se o mě postarali a velice mi pomohli s uzdravením.“

Co je před vámi tenisově blízkého ? 

„Nyní dělám přípravu a plánují za 2-3 týdny podle pocitu turnaj, rád bych hrál challengery na tvrdém povrchu v Asii. Ještě čerstvě mohu doplnit, že se budu od 30. dubna zúčastňovat challengerového turnaje v Glasgow. Zajímavostí jistě je, že by se tohoto turnaje měl jako prvního turnaje od zranění zúčastnit také Andy Murray“.

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: