Home » Sport » Exkluzivní interview s českou tenisovou nadějí Markem Jaloviecem

Exkluzivní interview s českou tenisovou nadějí Markem Jaloviecem

Několik měsíců nebylo o nadějném českém tenistovi Marku Jaloviecovi slyšet. Co se přihodilo ? Jak se mu daří ? Co je nového a jak to bude s jeho tenisovým programem ? Vše se dozvíte v níže uvedeném článku.

Dlouho jsme o Markovi Jaloviecovi neslyšeli, co je prosím nového? 

„Od začátku roku mám problém s loktem a na 2 turnajích kde jsem byl se to jenom zhoršilo, tím pádem jsem musel zvolit větší pauzu a léčení, bohužel se to trochu protáhlo, ale už jsem na dobré cestě. Začínám přípravu a zapojují do toho i hraní.“

Byl jste součástí rozšířeného týmu Davis Cupu v zápasu proti Izraeli, jaké to je prosím být v takovém týmu ? 

S kamarádem slovenským tenistou Martinem Blaškem

„Určitě je to ctí, veřejně bych rád chtěl poděkovat panu kapitánovi Navrátilovi a fyzioterapeutovi Michalu Novotnému kteří se o mě postarali a velice mi pomohli s uzdravením.“

Co je před vámi tenisově blízkého ? 

„Nyní dělám přípravu a plánují za 2-3 týdny podle pocitu turnaj, rád bych hrál challengery na tvrdém povrchu v Asii. Ještě čerstvě mohu doplnit, že se budu od 30. dubna zúčastňovat challengerového turnaje v Glasgow. Zajímavostí jistě je, že by se tohoto turnaje měl jako prvního turnaje od zranění zúčastnit také Andy Murray“.

Martin Fletcher

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com a jiné. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 521 posts in Sport
Recommended for you
Tenisový turnaj ITF Rieter Open v Ústí nad Orlicí byl skvěle připraven

Ani tento rok nechyběl v českém tenisovém prostředí pro tenisty oblíbený turnaj ITF Rieter Open...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: