Hradecké koupaliště Flošna zahájilo takzvanou vedlejší sezónu

Dnes 12. května koupaliště Flošna otevřela brány svým návštěvníkům. Na celý den zaplatili majitelé tzv. čipových hodinek 50 Kč a jednorázoví návštěvníci 70 Kč. Bazény byly přihřívány už při otevření a postupně s pokračující sezónou dosáhnou teplotu 26–28°C.

Otevírací doba ve vedlejší sezóně bude o víkendech od 10 do 19 hodin, v pracovní dny od 10 do 18 hodin.

Veškeré atrakce na letní Flošně jsou v ceně vstupného. Najdete zde padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinovou skluzavku Jump, dva tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány. V posledních dnech byla dokončena úprava brouzdacího bazénku pro nejmenší, byl obložen novými barevnými obklady a nyní působí opticky větším dojmem.

Při pobytu na slunci si můžete užít dva kurty na plážový volejbal, který je taky v ceně vstupného. Opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase. Na obou terasách jsou umístěny sprchy k osvěžení návštěvníků. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky.

Hned úvodní otevírací den přilákal zhruba 200 návštěvníků, kteří jak nám sdělovali si teplotu vody i připravenost celého areálu pochvalovali, nejvíce si prví koupání užívaly naprosto evidentně děti.

A ceny občerstvení, nu dle fotografie posuďte sami.

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: