Hradecké koupaliště Flošna zahájilo takzvanou vedlejší sezónu

Dnes 12. května koupaliště Flošna otevřela brány svým návštěvníkům. Na celý den zaplatili majitelé tzv. čipových hodinek 50 Kč a jednorázoví návštěvníci 70 Kč. Bazény byly přihřívány už při otevření a postupně s pokračující sezónou dosáhnou teplotu 26–28°C.

Otevírací doba ve vedlejší sezóně bude o víkendech od 10 do 19 hodin, v pracovní dny od 10 do 18 hodin.

Veškeré atrakce na letní Flošně jsou v ceně vstupného. Najdete zde padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinovou skluzavku Jump, dva tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány. V posledních dnech byla dokončena úprava brouzdacího bazénku pro nejmenší, byl obložen novými barevnými obklady a nyní působí opticky větším dojmem.

Při pobytu na slunci si můžete užít dva kurty na plážový volejbal, který je taky v ceně vstupného. Opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase. Na obou terasách jsou umístěny sprchy k osvěžení návštěvníků. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky.

Hned úvodní otevírací den přilákal zhruba 200 návštěvníků, kteří jak nám sdělovali si teplotu vody i připravenost celého areálu pochvalovali, nejvíce si prví koupání užívaly naprosto evidentně děti.

A ceny občerstvení, nu dle fotografie posuďte sami.

Martin Fletcher

Nezávislý novinář spolupracující s Orlicky.net, iDnes a Českou televizí. Dále publikující na PressReader.com a Medium.com. Kontakt: dmhalo415@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: