PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Hradecké Lvice porazily v utkání Středoevropské ligy slovenský tým Piešťanské Čajky 74:60

2 min read

Ve středu 28. listopadu patřila palubovka Hradeckých Lvic Středoevropské lize a jejímu prvnímu domácímu utkání proti slovenským hráčkám z týmu Piešťanské Čajky.

Zhruba 250 diváků sledovalo dobrý výkon domácích hráček. Svěřenkyně trenérky Romany Ptáčkové v celém utkání velmi kvalitně bránily  hned po úvodní čtvrtině si připravily slibný náskok 23:15. Hostující trenér Richard Kucsa byl se svými svěřenkyněmi a  jejich výkonem značně nespokojen což dával najevo výstižnou gestikulací i křikem.

V polovině utkání byl stav 38:23 a lvice pod kapitánským vedením Andrei Klaudové bojovaly ze všech sil o vítězství. Po třetí čtvrtině byl stav utkání 59:37, v poslední čtvrtině avšak slovenské hráčky velmi značně zabojovaly a postupně snižovaly náskok domácích hráček, ty si však zasloužené vítězství již nenechali vzít a vyhrály v poměru 74:60.

Po utkání si fanklub připravil pro hráčky mikulášskou nadílkou, každá hráčka byla odměněna ručně vyrobenou figurkou z čokolády a tak bylo možné sledovat upřímný úsměv na tvářích hráček.

Po zápase nás čekalo velmi příjemné a vřelé setkání se skalními fanoušky z fanklubu Hradeckých Lvic  a nechyběl ani rozhovor.