Hrdě nosí na zádech číslo 9, svou pílí a výkony se po zásluze z juniorů dostává do hlavního kádru extraligového Moundield HK, samozřejmě, že nepíšeme o nikom jiném než Štěpánu Matějčekovi

Štěpán byl naším průvodcem v loňské sezóně, kdy předváděl výborné výkony v juniorské extralize a volba pro rozhovor byla tedy jasná. 

Štěpáne jak moc velká výzva je  být členem A týmu Mountfieldu HK?

Tak výzva to je určitě velká, jsem moc rád, že jsem se dostal do kádru A-týmu, protože jsem sám nevěděl po play-off v juniorce, kde budu absolvovat suchou přípravu natož hrát hokej.

Jaké máte ambice pro sezónu 2018/2019?

Ambice mám určitě ty nejvyšší, ale také chci zůstat na zemi, momentálně jsem na try-outu v Litoměřicích a tak chci v letošní sezóně hrát ten nejkvalitnější seniorský hokej, abych se pořád zlepšoval. Momentálně vím, že na Extraligu nemám, takže se musím vyhrát v nižší lize.


Na co se nejvíce těšíte v extralize?

I když nevim jestli vůbec někdy do Extraligy naskočím, tak stejně bych se nejvíc těšil na atmosféru.

Z čeho máte naopak největší obavu či respekt?

Tak to už jsem tak trochu zmínil, obavu mám z toho abych si vůbec někdy Extraligu zahrál, protože to není lehké se dostat do základní sestavy v extraligovém klubu a respekt asi z rychlosti a tvrdosti, kterou se hraje v Extralize. Snad se na to letošní sezónu připravím.

Kdo je pro vás největší tahoun v týmu?

Tak největší tahouni jsou pro mě Petr Koukal a Dominik Graňák.

 

Štěpánovi Matějčekovi přejeme samozřejmě mnoho zdaru a jsme spolu již domluveni na další mediální spolupráci.

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: