I. ročník Golf Triathlonu se uskutečnil v Park Golfu v Hradci Králové

První zářijovou sobotu se uskutečnil I. ročník zajímavého sportovního projektu : Golf Triathlon. Akce byla kombinací golfu, jízdy na kole a běhu.
O akci byl velký zájem, který naprosto předčil očekávání a pořadatelé museli registrace na tuto akci ukončit 24 hodin před akcí.  Premiéra kombinace tří disciplín golf, bike, run, která v této podobě proběhla poprvé na světě přilákala i velkou pozornost propagačních partnerů a médií.
Češi se stali průkopníky nového sportu Golf Triathlon 2018 a kolébkou tohoto sportu bude už navždy Park Golf HRADEC KRÁLOVÉ. Ambasadorem prvního ročníku byl horolezec a držitel Koruny HimalajeRadek Jaroš, který se turnaje aktivně zúčastnil.
Při zahájení se slova ujal hlavní organizátor akce Jiří Kastner, který poděkoval účastníkům za zájem a tuto novou akci a popřál vše hodně sportovních zážitků a úspěchů, se stejnými slovy se k tomu připojil i primátor města Hradec Králové Zdeněk Fink a další osobnosti českého sportu Petr Brýdl (přední český horský běžec,  který již několik let patří do nejužší české špičky především v horských bězích a skyrunningu. Pravidelně se účastní závodů na domácí i zahraniční půdě především v Alpách, kde jako jeden z mála dokáže soupeřit s těmi nejlepšími),dále Petr Vinický (běžec OCR, neboli závodník extrémního překážkového běhu, který má na svém kontě několik skvělých úspěchů jako například titul mistra světa) a řada dalších.
Závod byl zpestřen dětskou kategorií, která děti velice zaujala a do zápolení daly všechny síly. 
Akce se zúčastnilo 19 dětí a to v týmech – Moupic Junior Team, Cellerová Team, Kasty Junior GIRL, Kasty Junior BOY, Mádr Team, Jakwerthová Team, Žatecký Team, Komora Team a Skákal Team.
Žen se zúčastnilo 11, mužů pak 35 a to v týmech – Židková Team, Kasty Team, Patáková team, Valášková Team, Moupic team, Plevovi Team, Kverková Team, Novotný Team, Fit Style Team, Havlíkovi Team, Patáková team 2, Chemie Star Team Karcher, Interier 3000 team, Krutílek team, Pitucha team, Hloušek Team, Kasty Team, Barta.bike Team + Kalandra, Čudka Team, Decathlon Team, Koščo Team, Jaroš Team, Brýdl Team, Zelený Team, Vírava Team, Vaněk Team, Gist team a Malbucare Team.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: