PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Informace o rekonstrukci komunikace I/33 mezi Náchodem a Českou Skalicí

2 min read

Informujeme řidiče, že od 10. 8. do 31. 10. 2019 bude omezen provoz na silnici I/33 mezi Českou Skalicí a Kleny z důvodu rekonstrukce vozovky. Rekonstrukce bude probíhat v etapách po třetinách a vždy zůstane průjezdný jeden jízdní pruh pro každý směr.

Harmonogram prací:

  • 10. 8.–7. 9. 2019 oprava pravého pásu ve směru od České Skalice na Náchod
  • 8. 9.–28. 9. 2019 oprava středového pásu, nebude možné odbočit od Jaroměře na Zlič a ze Zliče na Náchod. Objízdná trasa bude vedena po silnici 304 9 přes Českou Skalici. Při pokládce asfaltu nebude možné ve směru od Náchoda odbočit na Kleny a z Klen na Českou Skalici, objížďka bude vedena přes Provodov-Šonov.
  • 29. 9.–31. 10. 2019 oprava levého pásu ve směru od České Skalice na Náchod. Odbočka na Zlič bude úplně uzavřena. Objízdná trasa bude vedena po silnici 304 9 přes Českou Skalici. Nákladní vozidlům nebude umožněno odbočení z Náchoda do České Skalice. Objízdná trasu pro ně bude vedena po komunikaci I/33 až k Velkému Třebešovu a odtud zpět do České Skalice. Odbočka do ATC Rozkoš nebude uzavřena.

Pracovní prostor bude od provozu oddělen železnými svodidly. Žádáme řidiče, aby při cestě mezi Náchodem a Českou Skalici dbali zvýšené opatrnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: