PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Jindřichův Hradec se do akce Do práce na kole zapojí již popáté

2 min read

V Jindřichově Hradci se pomalu ale jistě stává tradicí zapojení v celostátní soutěži Do práce na kole. Již popáté tak budou mít letos obyvatelé Jindřichova Hradce možnost přispět svým pohybem cestou do zaměstnání nejen ke zlepšení své fyzické kondice a životního prostředí ve městě, ale zároveň i k podpoře hendikepovaných osob. 

Organizátorem je město Jindřichův Hradec, které za spolupráce s Nadačním fondem rozvoje města promění výsledné kilometry v hotovost, která je po skončení soutěže věnována na předem vybraný účel konkrétní osobě. Během minulých čtyř ročníků soutěže tak bylo celkem předáno 155 tisíc korun. Jako každý rok, tak i letos je hlavní výhrou v soutěži jízdní kolo.

„V Jindřichově Hradci je akce velmi oblíbená. Ať už na kole nebo pěšky, tak v loňském roce šlapalo 71 týmů, které měly dohromady 280 členů. Týmy dohromady ujely a ušly téměř 39 tisíc kilometrů. Jen za Městský úřad Jindřichův Hradec soutěžilo 66 zaměstnanců v 16 týmech,“doplnil starosta města Stanislav Mrvka.

Do soutěže je možné se registrovat od počátku měsíce března, samotná soutěž pak trvá po celý měsíc květen. Ještě v žádném ročníku se nepodařilo překročit hranici 300 přihlášených soutěžících. Podaří se to letos?

Více o pravidlech, výhodách a akcích pro soutěžící je možně nalézt na webových stránkách www.dopracenakole.cz.

zdroj: https://www.jh.cz/cs/aktuality/jindrichuv-hradec-se-do-akce-do-prace-na-kole-zapoji-jiz-popate.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: