PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Již v sobotu si zasoutěží v rámci Orlice Family Cup celá rodina i s youtuberem Fayne

2 min read

Chcete strávit příjemný den s rodinou včetně nenáročných běhů a zábavných soutěží? Pokud ano, neváhejte a přijďte na již čtvrtý ročník zábavné akce ORLICE FAMILY CUP s youtuberem FAYNE, díky kterému strávíte nejen den plný pohody, ale také pomůžete dobré věci. 

Kdy? v sobotu 11. května 2019 od 10.00 do 16.00 hodin
Kde? Orlice park (Víta Nejedlého, Slezské Předměstí), venkovní areál Orlice park shopping Hradec Králové

Dopoledne bude věnované nenáročným běhům pro děti od tří let až po neomezené věkové kategorie. Odpolední část bude ve znamení čtyřlístkového čtyřboje, kde mohou závodit opět nejen děti, ale také dospělí.

Během celého dne také můžete vyzkoušet discgolf hřiště a zaznamenávat si do discgolf karty své výsledky. Můžete se také těšit na bohatý doprovodný program (projížďka hradeckým vláčkem, malování na obličej, modelování balónků,  integrovaný záchranný systém, loutkové divadlo, taneční vystoupení, šlapací autodráha) a lákavé odměny nejen pro vítěze, ale také pro zúčastněné.

Celý výtěžek ze symbolického startovného věnujeme třináctiletému Petrovi Haluzovi, který trpí onemocněním páteře.  V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do krytého parkoviště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: