Home » Sport » Konec schůdků. Rozhodčí na umpire vyveze výtah

Konec schůdků. Rozhodčí na umpire vyveze výtah

Každých pět let mění organizátoři Australian Open inventář na jednotlivých kurtech. Letos se hned na třech z nich (Rod Laver Arena, Margaret Court Arena, Hisense Arena) sudí dočkají unikátních a plně automatických umpirů, které je do výšin vyvezou výtahem. „Vyhodnotili jsme všechny aspekty hry, abychom zjistili, jak můžeme zkvalitnit služby hráčům, rozhodčím, ale i fanouškům,“ konstatoval provozní ředitel podniku Tom Larner.

První grandslam sezony je považován za nejoblíbenější z turnajů velké čtyřky. A každoročně se snaží na všechny zainteresované zapůsobit. „Nový automatizovaný umpire není jen praktickou záležitostí pro rozhodčí, ale bude zábavný pro fanoušky,“ upozornil Larner.

Nového příslušenství se dočkají i ostatní dvorce. „Atraktivní vzhled nám dá možnost lépe dostat do života naše nové logo. A to jak díky originálnímu stylu, tak třeba zabudovaným led světlům v umpiru,“ dodal ředitel.

zdroj: https://www.tennis-arena.cz/konec-schudku-rozhodci-na-umpire-vyveze-vytah–19314cz/

Facebook Comments

More 522 posts in Sport
Recommended for you
V bowlingovém centru A Sportu se zástupci FC Hradec Králové setkali před novou sezónou ve Fortuna: Národní lize jak s fanoušky tak i novináři

Zhruba dvouhodinovým setkáním provázel slovem nový tiskový mluvčí fotbalových Votroků Michal Petrák. Přivítal výkonného ředitele...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: