Letiště Velká Dobrá u Kladna se opět stane dějištěm Středočeských pivních slavností

V sobotu 23. 6. 2018 se na letišti ve Velké Dobré u Kladna koná VII. ročník Středočeských pivních slavností. Vstup, parkování a doprava festivalovými autobusy je zdarma.

Areál letiště Velká Dobrá se otevře v 11 hodin dopoledne a slavnosti potrvají až do 22 hodin. Na místě se se svými výrobky představí bezmála dvacet pivovarů, které nabídnou desítky druhů piva. Samozřejmě nebudou chybět stánky s dobrým jídlem. Během odpoledne se na pódiu vystřídají různé regionální rockové kapely a večer se návštěvníci mohou těšit na koncert Vypsané fixy a skupiny Yo Yo Band, která VII. Ročník Středočeských pivních slavností ukončí.

Stejně jako v minulých letech, ani letos nebudou v areálu chybět zábavné atrakce pro děti, malování na obličej, naplétání barevných copánků a další aktivity.  Na místo se lidé mohou dostat zdarma kyvadlovou dopravou.

tisková zpráva Středočeského kraje : https://www.kr-stredocesky.cz/web/urad/tiskove-informace/aktuality/-/blogs/letiste-velka-dobra-u-kladna-se-opet-stane-dejistem-stredoceskych-pivnich-slavnosti?_33_redirect=https%3A%2F%2Fwww.kr-stredocesky.cz%2Fweb%2Furad%2Ftiskove-informace%2Faktuality%3Fp_p_id%3D33%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: