Home » Sport » Lev noční můrou pro Medvědy…HC Lev – HC Rokytnice 8:7 (4:2,3:2,1:3)

Lev noční můrou pro Medvědy…HC Lev – HC Rokytnice 8:7 (4:2,3:2,1:3)

Zápas z hodně kvalitním soupeřem začal ve svižném tempu z obou stran a ve 4.minutě jsme prohrávali 0:1. Jenže pak přišla naše super pětiminutovka, kdy se nám podařilo po pěkných akcích 4x skórovat (1x dokonce v oslabení) a bylo z toho trochu překvapivé vedení 4:1.

Medvědi nevěřícně koukali co se děje, do konce 1. třetiny přeci jen snížil na 4:2 Nosál. Druhou třetinu pokračoval koncert našich 3 top snajprů (Šrámek, Umlauf, Hejzlar) když hlavně posledně jmenovaný byl ten večer k neudržení…Vždy když se podařilo medvědům snížit náskok, vzápětí jsme hned odpověděli další brankou my. Do poslední třetiny jsme šli za stavu 7:4. Rokytničtí přidali na obrátkách a zatlačili nás do obranného pásma, snížili na 7:5, jenže to by nesměl být na ledě Tomáš Hejzlar, který ujel a znovu vykoupal mladého Řeháka v brance – 8:5.

Závěr zápasu byl však přeci jen ještě dramatický. V 58.minutě skóruje Dvořák -8:6, Medvědi berou oddechový čas, posílají na led to nejlepší co mají a jdou do risku v 6 lidech bez brankáře. 15.vteřin před koncem se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky, víc už ale ne a tak se radujeme z třetí výhry v řadě s tímto soupeřem z hor 🙂 . Trenér po zápase zářil štěstím, že namíchal vítěznou sestavu a Lev si tak připisuje do tabulky další cenné 3 body. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost a předvedený výkon, obrana pracovala na výbornou, Honza v brance mužstvo v důležitých chvílích podržel. Směrem kupředu zářilo trio Šrámek (2+1), Umlauf (2+1), Hejzlar (4+1), které se postaralo o všechny branky našeho týmu a předvádělo velmi pohledné hokejové akce.