Mamma HELP – Oslava 10. výročí centra ve Zlíně

Čas prý plyne rychle jako voda. Nedá se chytit ani zastavit. Vše měří stejně a spravedlivě. Je tomu už neuvěřitelných deset let, co se v našem MHC poprvé otevřely dveře a my jsme zde přivítali první klientky.

V čele našeho kolektivu stála Katka Vondráčková. Jako jedna z mála koordinátorek pracuje a úspěšně vede naše centrum do současné doby. Po jejím boku stály čtyři laické terapeutky, které možná ani dost dobře netušily, co všechno je v novém centru čeká. Z těch deset let jsme spolu ušly pěkný kus cesty. Byly to chvíle plné krásných a neopakovatelných zážitků. Ale i chvilky smutné a méně radostné. To když z našeho středu odešel někdo blízký, někdo, kdo nám přirostl k srdci. Ale tak už to v životě chodí. Čas většinou zhojí a obrousí bolavé rány.

A protože desítka je číslo kulaté i u nás se slavilo. U příležitosti tohoto výročí, jsme uspořádali Den otevřených dveří. Pozvali jsme veřejnost i naše příznivce a sympatizanty. Všichni měli možnost lépe se seznámit s prací našeho centra, s prostředím, ve kterém tyto služby poskytujeme. Ale hlavně mohli poznat všechny ty obětavé lidičky, kteří za tímto děním stojí. Děkujeme všem, kdo přišli ocenit naši práci. Všem členkám, které nám přišly popřát ještě mnoho dalších úspěšných let. Ať už to byly ženy ze Zlína a okolí, z Hranic na Moravě nebo ze vzdáleného Hradce Králové. Moc si vážíme i peněžního daru, který nám předali zástupci UTB Zlín. Byl to výtěžek z dražby kolekce módních návrhů studentů této školy. Také chceme poděkovat našemu garantu panu prim. MUDr. Gaťkovi za to, že nás podporuje v naší činnosti a spolupracuje s námi. Víme, že jeho čas je vzácný a pracovní vytížení veliké.  Přesto si vždy našel pro nás čas a celých deset let nám stojí po boku. Jsme rády, že k nám přijel i garant pražského Mamma HELP centra MUDr. Václav Pecha. Dárek, který jsme od něho obdrželi, už zdobí stěnu našeho centra. (Neprozradíme, co to je. Přijďte se sami podívat). A ti, kdo neměli čas k nám ještě přijít, jste srdečně zváni. Určitě se zastavte. Ať už potřebujete radu, povzbuzení nebo si chcete jen tak popovídat. Jsme tu pro vás.

Kolektiv Mamma HELP centra Zlín

zdroj: http://www.mammahelp.cz/oslava-10-vyroci-centra-ve-zline/

Facebook Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: