Marek Jaloviec porazil v prvním kole tenisového turnaje ITF v polské Bydgoszczi ukrajinského hráče Nikitu Mashtakova

Marku dnes jste odehrál těžký zápas proti ukrajinskému hráči Mashtakovi? Pojďme se na něj blíže podívat. První set jste získal na svou stanu po 49 minutách hry a to v poměru 6:4, co rozhodlo o vítězství v prvním setu?

Ano děkuji, v prvním setu byl určitě důležitý break, protože jsem neměl moc problémů na svém servisu.

Jak vnímáte druhý set, který trval zhruba 52 minut a vyhrál jste ho jednoznačně 6:1? Jak hodnotíte svůj výkon v zápase?

Druhý set už byl jednoznačnější, ale byly dlouhé gamy které jsem naštěstí zvrátil na svoji stranu. Odehrál jsem dnes jeden z lepších zápasu, tak doufám že to takhle půjde dál.

Jaký soupeř vás čeká a jak bude náročný?

Soupeře ještě neznám, ale nejspíš to bude brazilec Sorgi, který také už jednou byl vysoko na žebříčku, takže nic jednoduchého mě určitě nečeká !