PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Mezinárodní den dětí, a to rovnou dvakrát! Aneb “ Pohádkový dvojden“ v OC Futurum

2 min read

Moderátor dvoudenní akce pro děti Petr Roubíček nám hned v úvodu akce dal vyčerpávající informace o tom co na děti v OC Futuru na jejich svátek čeká.

Akce probíhala ve dnech 1. a 2. června. V budově OC Futura dostaly děti u pořadatelů kartičku s deseti políčky a měly za úkol obejít deset stanovišť a z každého si přinést potvrzující razítko o splnění úkolu. Takže na děti čekalo několik stanovišť v budově a pak ve venkovním areálu.

Děti přeskakovaly lemovací pásku a nesměly se jí dotknout, skládaly puzzle, u čarodějnice namotávaly myšku na provázek, z Céček poskládali řetízek, v kbelíku plného zní hledaly drahokamy a zlaté mince, skákání v pytlích mezi kužely, u vodníka házely rybičky do kádě, děti také zabavilo střílení z luku, zajímavá byla hádanka u Rumcajse, vše završilo chození po pavučině, která ležela na zemi. Když byla kartička vyplněna, tak děti dostaly pamětní diplom mini stavebnici, pexeso, pitíčko, pamětní medaili. Každou hodinu  odpoledne pak bylo losování tomboly, kde děti vyhrávaly bonbóny, karty, pexeso a kupón na dvě zmrzliny zdarma.

V doprovodném programu nechybělo například tancování podle profesionálního tanečníka a malování na obličej.

[foogallery id=“15124″] [ABTM id=11708]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: