Home » Akce a pozvánky » Mezinárodní den dětí, a to rovnou dvakrát! Aneb “ Pohádkový dvojden“ v OC Futurum

Mezinárodní den dětí, a to rovnou dvakrát! Aneb “ Pohádkový dvojden“ v OC Futurum

Moderátor dvoudenní akce pro děti Petr Roubíček nám hned v úvodu akce dal vyčerpávající informace o tom co na děti v OC Futuru na jejich svátek čeká.

Akce probíhala ve dnech 1. a 2. června. V budově OC Futura dostaly děti u pořadatelů kartičku s deseti políčky a měly za úkol obejít deset stanovišť a z každého si přinést potvrzující razítko o splnění úkolu. Takže na děti čekalo několik stanovišť v budově a pak ve venkovním areálu.

Děti přeskakovaly lemovací pásku a nesměly se jí dotknout, skládaly puzzle, u čarodějnice namotávaly myšku na provázek, z Céček poskládali řetízek, v kbelíku plného zní hledaly drahokamy a zlaté mince, skákání v pytlích mezi kužely, u vodníka házely rybičky do kádě, děti také zabavilo střílení z luku, zajímavá byla hádanka u Rumcajse, vše završilo chození po pavučině, která ležela na zemi. Když byla kartička vyplněna, tak děti dostaly pamětní diplom mini stavebnici, pexeso, pitíčko, pamětní medaili. Každou hodinu  odpoledne pak bylo losování tomboly, kde děti vyhrávaly bonbóny, karty, pexeso a kupón na dvě zmrzliny zdarma.

V doprovodném programu nechybělo například tancování podle profesionálního tanečníka a malování na obličej.

Martin Fletcher

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com a jiné. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 103 posts in Akce a pozvánky
Recommended for you
Nábřežní jazzová pouť aneb nábřeží jazzmanů v Hradci Králové 4. srpna 2018

Letos již po desáté zpříjemnila první srpnový víkend akce: "Nábřežní jazzová pouť". Putování mezi dvěma...

%d blogerům se to líbí: