PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Mladší přípravka AC Sparta Praha doma podlehla Vyšehradu

2 min read

Zápas, který odstartoval nedělní fotbalové dopoledne, přinesl velmi dobrou podívanou. Děvčata hostila Vyšehrad, který zatím všechny své zápasy vyhrál a hned od začátku utkání chtěl potvrdit svou formu i v Satalicích.

Na začátku zápasu byl Vyšehrad lepším týmem. Sparťanky se nezalekly, dostaly se do zápasu a začaly soupeře napadat na jeho polovině. Dívky hrály bojovně a velmi aktivně a v první polovině se herně hostům dokázaly vyrovnat. V druhé půli už sparťankám docházely síly. Vyšehrad byl fotbalovější a především na rozdíl od sparťanek dokázal své šance proměňovat.  

AC Sparta Praha – Slavoj Vyšehrad 6:17 (3:8)

Komentář trenéra Martina Hemera: ,,Dnes děvčata předvedla velmi dobrý, bojovný výkon. Soupeře jsme napadali, hráli důrazně a dostávali se do mnoha šancí. Musím všechna děvčata pochválit za skvělý výkon, který dnes předvedla.“

Sestava: Silvie Bohatová, Ella Michálková, Klára Ambrušová, Tereza Latochová, Jasmína Janů, Jasmína Fišerová, Julie Kunštová.

zdroj:  https://sparta.cz/cs/clanek/mladsi-pripravka-doma-podlehla-vysehradu-35349?fbclid=IwAR1AYYu0WLzp1aOak_ZH6p6eWHPbzkOF5s6KTRb75oxdWJaT21GPiL-rYgU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: