MPSV je opět partnerem veletrhu NGO Market

V prostorách pražského Fora Karlín se 12. dubna od 10 do 18 hodin uskuteční již 18. ročník veletrhu neziskových organizací NGO Market. Ministerstvo práce a sociálních věcí, řídicí orgán Operačního programu Zaměstnanost (OPZ), je stejně jako v minulých letech partnerem celé akce. Vstup je zdarma.

Návštěvníkům se představí na 220 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas. Řada z nich realizuje projekty, které získaly finanční podporu prostřednictvím OPZ.

Veletrh nabízí bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek. Kromě toho je možné zakoupit drobné předměty, které vytvořili lidé s handicapy, a přispět tak na dobrou věc. I letos bude otevřeno dobrovolnické centrum. Zde se lidé dozvědí, kteří vystavovatelé veletrhu hledají dobrovolníky, a to včetně podrobností o poptávaných pozicích.

NGO Market pořádá Nadace Forum 2000. MPSV akci podporuje nepřetržitě od roku 2011. Více informací se dozvíte na stránkách veletrhu www.ngomarket.cz.

zdroj: https://www.cssd.cz/media/tiskove-zpravy/mpsv-je-opet-partnerem-veletrhu-ngo-market/

Facebook Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: