PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Navrhněte talenty královéhradecké kultury za rok 2018

2 min read

Hradec Králové vyhlašuje šestý ročník ankety Talent královéhradecké kultury a uvítá spolupráci veřejnosti.

Pokud víte o mimořádném úspěchu, umístění v soutěži, nebo počinu v oblasti kultury hradeckých dětí a mládeže do osmnácti let za rok 2018, navrhněte je na titul Talent královéhradecké kultury.

Může se jednat např. o oblasti klasické i moderní hudby (soubor, hra na nástroj, zpěv…), divadla a recitace, tance (balet, folklór, step, scénický a moderní tanec …) i výtvarného umění (kresba, malba, foto, street art, intermedia …).

Návrh – nominaci lze učinit volnou formou mailem nebo dopisem, může obsahovat i více jmen, musí ale obsahovat jméno, rok narození a adresu navrhovaného kandidáta – jednotlivce či kolektivu, úspěch / počin, za který je nominován, krátké zdůvodnění návrhu, jméno, adresu a e-mailové nebo telefonické spojení navrhovatele. Součástí návrhu by měla být dokumentace úspěchu např. odkaz na internetové stránky, fotografie, novinové články, záznam na CD/DVD apod.

Návrhy prosím zasílejte do 25. ledna 2019 na e-mail kultura@mmhk.cz nebo písemně na odbor kultury, sportu a cestovního ruchu magistrátu města.

Více informací o podávání návrhů a pravidlech naleznete na https://www.hradeckralove.org/talenty-kralovehradecke-kultury/ds-1823.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: