Nicolas Kicker uvízl v protikorupční síti

Dlouholeté vyšetřování konečně přineslo ovoce! Současný 84. hráč světového žebříčku NICOLAS KICKER (25) byl totiž jen pár dní před začátkem French Open shledán vinným z ovlivnění dvou zápasů na challengerových turnajích v roce 2015 a zároveň byl usvědčen rovněž z nenahlášení nabídky k ovlivnění výsledku. Argentinec se až do vynesení rozsudku nesmí zúčastnit žádného turnaje, což potvrzuje jeho absence na pařížském grandslamu.

Kicker byl podle BBC shledán vinným z ovlivnění dvou duelů na challengerech před třemi lety. K prvnímu případu mělo dojít v italské Padově, kde byl v úvodním kole nad jeho síly Korejec Lee Duck Hee (1:6 a 2:6). K druhému ovlivnění výsledku mělo dojít později téhož roku v Barranquille, kde opět v 1. kole nestačil na Giovanniho Lapenttiho (6:2, 2:6 a 5:7). Argentinec do obou duelů vstupoval v roli kurzového favorita, přičemž na jeho soupeře byly vypsány kurzy v přibližné výši 2.50 ku jedné.

Vítěz tří challengerových turnajů se naposledy představil v akci během tohoto týdne v Lyonu, kde překvapivě prohrál s krajanem Federicem Coriou (6:4, 1:6 a 5:7) a nyní si patrně dopřeje dlouhou pauzu.

zdroj: https://www.tennis-arena.cz/prvni-velka-ryba-hrac-elitni-stovky-byl-shledan-vinnym-z-ovlivnovani-zapasu-20124cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: