PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Otevřené sklepy Kyjovska

2 min read
Otevřené sklepy přináší možnost na jednom místě ochutnat ta nejlepší vína z kyjovského Slovácka – od drobných vinařů, pro které je vinařství životním koníčkem, až po světově úspěšná vinařství. V. ročník Otevřených sklepů Kyjovska, který se uskuteční 8. června 2019 v Kyjově.
 
Zahájení ve 13 hodin – ukončení ve 20 hodin. Přijměte pozvání na Otevřené sklepy Kyjovska,v rámci kterých se představí 29 vinařství a vinařů z celého Kyjovska.

Pro maximální zkvalitnění služeb a obsluhy návštěvníků je počet vstupenek limitován na 700 ks. Doporučujeme proto využít předprodeje. V den akce budou vstupenky v prodeji hodinu před zahájením tj. od 12:00 v pokladně na nádvoří Informačního centra města Kyjova, Svatoborská 26 a dále přímo v lokalitě Šištót.

Z náměstí TGM budou návštěvníky přepravovat koňské povozy do lokality sklepů „Pod Šištótem“. V tomto areálu bude probíhat od 16:00 bohatý kulturní program – vystoupí dětský folklorní soubor Kyjovjánek, ženský folklorní soubor Tragačnice, mužský sbor z Nětčic. Od 18:00 do 23:00 hod zde bude hrát cimbálová muzika.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: