Home » Společnost » Jak na otravné přátele a stránky na Facebooku?

Jak na otravné přátele a stránky na Facebooku?

Známe to všichni. Na Facebooku se občas vyskytují uživatelé, kteří stále dokola sdílejí nepříjemný či nezajímavý obsah a zahlcují tím váš News Feed. Odstranit je z přátel nechcete a ani přestat sledovat není řešením. Facebook proto testuje takzvaný “Snooze” button – tlačítko, díky kterému neuvidíte příspěvky daného člověka či stránky po dobu 30 dnů.

V testovacím režimu zůstane funkcionalita ještě pár měsíců. A zatímco se o užitku mnoha nových prvků pochybuje, toto tlačítko si dozajista najde uplatnění.

“Snooze” button půjde použít nejen na uživatele, ale také na Facebook Pages. U nich to ale nebude o tom, že by pravidelně sdílely otravný obsah. Sociální síť předpokládá, že lidé tuto možnost využijí jiným způsobem. Facebook přinesl několik scénářů, kde si dovede využití tlačítka představit.

Příkladem může být situace, kdy se student připravuje na závěrečné zkoušky a nechce se rozptylovat určitými stránkami. Hodit se může i lidem na dovolené, kteří se netouží zapojit do komunikace ve skupinách. Tlačítko jistě najde uplatnění také před Vánocemi, kdy si nepřejte, aby vás na Facebooku rušily neustálé nabídky zboží v akci, které firmy v tomto období rády sdílejí nejen v reklamách, ale i na stránkách.

zdroj: https://newsfeed.cz/jak-na-otravne-pratele-a-stranky-na-facebooku/

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 991 posts in Společnost
Recommended for you
Prostředky z Fondu Gábi v celkové výši 350 tisíc korun podpoří Centrum Anabell

Prostředky z Fondu Gábi v celkové výši 350 tisíc korun podpoří Centrum Anabell, které pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy, neziskovou organizaci Nevypusť duši, která se  věnuje péči o duševní...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: