PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Reprezentačního volna využily starší žákyně AC Sparta Praha k sehrání přátelského utkání s finským týmem žákyň FC Nokia

2 min read

Finky jsou na soustředění ve sportovním centru Satalice. Čeká je i další zápas s pražskou Duklou.

V utkání byly sparťanky lepším týmem. V prvním poločase dobře napadaly a vytvářely si dobré brankové příležitosti, které však skončily dvakrát na břevně a dvakrát nastřelením tyče. Poločas skončil 3:0.

Na začátku druhého poločasu trvalo Spartě deset minut než se opět vrátila do své hry. Děvčata zpřesnila a zrychlila kombinaci a začaly padat i hezké branky. Celkový výsledek 7:1 byl jen odrazem převahy žákyň Sparty.

Komentář trenérů: „Děvčata hrála s chutí. Pokud plnila dané příkazy, hrála i dobře. Výpadek ve hře byl na začátku druhého poločasu. Jsme rádi, že i padají góly ze standardních situací, které holky v zápasech špatně řešily.“

AC Sparta Praha – FC Nokia 7:1 /3:0/

Střelkyně: Přílepková 7´, 49´, 60´, Nováková 24´, Koptová 27´, Němcová 52´, Švíbková 55´,

Sestava: Trikalová, Vondrová, Koptová, Švíbková, Nováková, Mašínová, Matušková, Nováková, Skuhravá, Němcová, Přílepková, Hamplová, Šťastná, Kratzmannová, Litvanová, Trachtová, Machálková