Home » Sport » Rozhovor s francouzským hráčem Danem Addedem finalistou turnaje ITF ve Valašském Meziříčí

Rozhovor s francouzským hráčem Danem Addedem finalistou turnaje ITF ve Valašském Meziříčí

Finálové střetnutí ve Valašském Meziříčí se muselo obejít bez české účasti a titul si nakonec odváží Rus Pavel Kotov (528.). Pátý nasazený ve finále porazil francouzského kvalifikanta a přemožitele Marka Gengela ze semifinále Dana Addeda (1090.), kterého přehrál za 71 minut 6:0, 7:5. Devatenáctiletý Kotov vybojoval svůj třetí titul v této sezoně.

Dane první finále turnaje ITF v kariéře, jaký je to pocit? Jak hodnotíte svoji cestu turnajem? Co lze říci k finále, proč dopadl prvním set s nulou na vašem kontě? Kam vás povedou vaše další tenisové kroky?

„Děkuji. Během hry jsem nebyl dostatečně důrazný a nevyužil jsem potřebné příležitosti. V zápase jsem cítil velkou únavu z celého týdne po mnoha zápasech od kvalifikace. Bylo to moje první finále, takže byl hodně přítomný stres. Když se ohlédnu za celým turnajem, tak jsem opravdu moc spokojený. Zůstávám v České republice a odjíždím na další turnaj a to do Prahy“.

Facebook Comments

More 496 posts in Sport
Recommended for you
Letošní MS v ledním hokeji si pustilo téměř 5,5 milionu lidí

Mistrovství světa v ledním hokeji přilákalo k obrazovkám České televize 5,423 milionu lidí. České zápasy na letošním šampionátu...

UA-101450714-1
%d blogerům se to líbí: