Semifinále ELH juniorů Mountfield HK : Kometa Brno, Brno si odváží výhru 5:2

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Středa 28. března byla důležitým datumem pro juniory Mountfieldu HK, kteří se v semifinále EHL utkali s Kometou Brno. Před zhruba čtyřstovkou diváků se domácí snažili utrhnou první semifinálovou výhru, což se bohužel nepodařilo.

1.třetina – Hned od prvních vteřin hradečtí hráčí tlačí na soupeře. První přesilovka HK nepřinesla úspěch ale doslova několik vteřin po ní padá do brněnské brány gól a to z hokejky Jakuba Mušky. Brno se během první třetiny velmi často a někdy i snadno dostává do přečíslení a a v čase 09:13 vyrovnává gólem Matěje Svobody. Hradeckým vydrželo vedení zhruba dvě minuty. To však nebylo s brankami vše. V čase 11:30 padá další gól do hradecké branky a to od Luboše Horkého. Další gól v první třetině přidává Kometa Brno v čase 15:59 a to z hokejky Jana Süsse.

2.třetina – Hned od začátku třetiny má více ze hry Mountfiled HK. Jejich tlak však dlouho nevydržel a v čase 24:15 se prosazují opět hráči z Brna a to z přesilové hry. O gól se postaral Luboš Horký.  Další přesilovka Brna byla bez úspěchu. Druhá třetina přinesla také na obou stranách hodně udělených trestných minut. ve druhé třetina přinesla pouze jeden gól.

3.třetina – V čase 40:35 vstřeluje rychlýba kontaktní gól hradeckých Dominik Řepík. Brno začíná aktivněji bránit, což se jim daří. Další gól, který rozhoduje celé utkání padá v čase 53:25 do hradecké branky a jejím autorem je Adam Gajarský, paradoxem tohoto gólu je, že padl v početní výhodě hradeckých. Hradečtí junioři statečně bojují, ale neprosazují se proti kvalitní brněnské obraně. A tak zápas končí 5:2 pro brněnské a juniouři Mountfieldu HK musí doufat ve vítězství v Brně a to v sobotu 31.března, aby se mohla série vrátit do Hradce Králové.

[foogallery id=“12321″]

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: