Senátor Jaroslav Malý mluvil na tiskovém briefingu o zákonu o léčivech

Při posledním bodu 5. schůze Senátu (tj 30. ledna 2019) se hovořilo o návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů. 

Vyjádření pana senátora Jaroslava Malého na tiskovém briefingu ze dne 30. ledna 2019 k danému tématu: 

Senátor Jaroslav Malý na závěr svého projevu v Senátu podotknul:„Budu hlasovat rozhodně pro návrh, tak jak prošel Poslaneckou sněmovnou, protože pozitiva, zejména v tom, že se uvolní vakcíny přímo pro obyvatele, pro aplikující lékaře, jsou pro mne jako lékaře významným bonusem.”

Veronika Klapalová

Nezávislá novinářka mapující dění nejen v Královéhradeckém kraji z oblastí sportu, kultury, hudby, workshopů, dále přinášející komerční zprávy z české společnosti, v neposlední řadě mapuje aktivity a akce dětí, dospělých i seniorů.

+zdroj: https://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/vystoupeni?O=12&S=5&PID=285&ORG=Sen%E1thttps://www.senat.cz/informace/galerie/videogalerie/video.php?id=491

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: