Skončit před vyprodanou Letnou je prostě paráda

V úvodu rozlučkový zápas Tomáše Rosického zkomplikoval déšť, ale po dlouhém čekání se pak začalo hrát a fanoušci si přišli na své. Velká jména, krásné góly a silné emoce. Takové bylo poslední utkání sparťanské legendy.

Tomáši, jak jsi si to užil?

Musím říct, že jsem si to užil. Byl to moc pěkný zážitek. Samozřejmě ten začátek kvůli počasí byl složitý, ale o to víc chci poděkovat lidem, že zůstali na stadiónu. Pro mě to byl krásný zážitek a myslím, že se to líbilo i klukům z obou týmů.

Co ti běželo hlavou, když jsi měl proslov k fanouškům?

Byl jsem dojatý, byly tam dva tři momenty, kdy jsem měl blízko k slzám. Třeba když jsem šel kolem trenéra Brücknera a viděl jsem, že se také drží ze všech sil, aby nebrečel. Vážím si toho, že tam, kde to před dvaceti lety pro mě začalo, jsem to mohl i symbolicky zakončit. A ten déšť tomu ještě dodal symboliku.

Vzpomněl jsi si v průběhu rozlučky na svou kariéru a její výrazné momenty?

Nemůžu říct, že by mi takové myšlenky probíhaly hlavou. Měl jsem čistou hlavu a užíval jsem si to. Přitom to je zvláštní, protože jsem si dřív ty pěkné momenty moc užít nedokázal. Ale možná i proto, že jsem věděl, že je to naposled, tak jsem si to užil. Skončit před vyprodanou Letnou je prostě paráda.

Poslední gól zápasu dal tvůj malý syn Tomáš. Bude z něj tedy také fotbalista?  

Do ničeho ho netlačím, je pravda, že teď ho ale fotbal začíná bavit víc a víc. Já ale chci, aby si sám vybral, co ho bude bavit. V tom ho bude bavit. Ale když si vybere fotbal, bude to super. Každopádně když dal ten gól a celá rodina byla se mnou, byl to krásný moment. Tomu momentu nechybělo nic, přesně takhle jsem si to představoval.

zdroj: http://old.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/skoncit-pred-vyprodanou-letnou-je-proste-parada-19511.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: