Slavnostní zahájení hokejové sezóny Mountfiledu HK

Před ČPP Arénou se hemžilo odpoledne 11. srpna stovky fanoušků, kteří se chtěli především setkat s hráči hokejového Hradce, ale zajímavý byl i doprovodný program akce.

Těsně před halou byl malý náborový stánek pro „hokejový potěr“. pro děti dále nechyběl skákací hra, střílení míčky na brankáře, Stiga hokej, malování na obličej, fotografování s Rádiem Černá hora, popcorn, zmrzlina, koloběžky a šlapací káry, tenis, opičí dráha, kouzelník.

Na své si přišli také milovníci zlatavého moku. Pod Radegast stan dorazil Michal Dragoun, aby fanouškům načepoval lahodné pivo, které při slunečném počasí přišlo vhod.

Celý A-týmu včetně trenérů zabral místa k autogramiádě a začalo podepisování nejen dvecetitisíc připravených kartiček, ale také dresů vlajek a podobně, které si fanoušci na autogramiádu přinesli. ceelá autogramiáda trvala zhruba hodinu a na všechny podpisu i fotografie chtivé se dostalo.

Vrcholem odpoledne bylo od 18:00 hodin  utkání mezi Mountfieldem HK a švýcarským HC Davos. Zápas byl součástí turnaje čtyř, kterého se také túčastnilo Dynamo Pardubice a HC Sparta Praha. V tomto utkání bohužel hradečtí prohráli 3:7.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: