PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Starší žákyně AC Sparta Praha postupují do finálového turnaje z 1. místa

2 min read

Starší žákyně si zajistily postup do finálového turnaje z 1. místa. Posledním soupeřem Sparty v nadstavbě byla děvčata z Pardubic, které bojovala o konečné 3.místo. Bohužel se utkání za velkého vedra odehrálo na UMT. To určitě přispělo i ke kvalitě utkání.

Sparťankám perfektně vyšel nástup do utkání. Ve 2. minutě vyslala do útoku přesným pasem Radka Hlouchová Simonu Přílepkovou. Ta se nemýlila a prostřelila pardubickou brankářku. Bohužel sparťanská obrana neměla svůj den. Kupila chybu za chybou a dovolila Pardubicím dostat se do vyložených šancí, které naštěstí nebyly proměněny.

V 17.minutě to byla opět Přílepková, která zvýšila na 2:0. Děvčata bojovala spíše sama se sebou než s rozpáleným povrchem. Opět následovaly šance před sparťanskou brankou.

Ve 20.minutě vystřelila z 20.metrů Hlouchová a míč skončil v pardubické brance. Čtvrtou branku Sparty a svoji třetí do poločasu přidala Simona Přílepková.

Druhý poločas se odehrál bez branek. Hráčkám chyběl pohyb, přesné přihrávky a vůle zlepšit svůj výkon.

Vítězství posunulo Spartu na finálový turnaj starších žákyň z 1. místa.

AC Sparta Praha – FK Pardubice 4:0 /4:0/

Komentář trenérů: “Bohužel jsme museli odehrát zápas na umělé trávě, což se hodně projevilo na kvalitě utkání. Tento zápas vyšel hlavně v prvním poločase Simoně Přílepkové, která vstřelila tři branky. Naopak v defenzivě dělaly hráčky hodně chyb, které naštěstí soupeř nevyužil.“

Sestava: Trikalová, Švíbková, Hlouchová, Koptová, Litvanová, Mašínová, Matušková, Němcová, Ostrá, Přílepková, Šťastná, Bárková, Kožuriková, Vondrová, Kratzmannová, Trachtová, Machálková

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/starsi-zakyne-postupuji-do-finaloveho-turnaje-z-1-mista-35390

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: