PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Starší žákyně AC Sparta Praha si zahráli proti exotickému soupeři z Číny

2 min read

V pátek 8. února odehrály starší žákyně přátelské utkání s exotickým soupeřem. V Nymburce na soustředění jsou hráčky pekingské univerzity „BEIJING SPORT UNIVERSITY“ z Číny.

Vstup sparťankám do utkání vyšel výborně. Již ve 3.minutě krásným pasem Radka Hlouchová vybídla Naty Šťastnou a ta se nemýlila. Hra se vyrovnala a rychlé a dobře se pohybující číňanky dělaly obraně velké problémy. Pak musela zasáhnout dobře chytající Naty Trikalová, nebo se čínské hráčky zbrkle zbavily míče. Sparťanky se dostaly do hry a byly nebezpečné svými rychlými protiútoky. První poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně 1:1.

Lepší vstup do druhého poločasu měla opět Sparta. Ve 42. minutě to byla opět Šťastná, která vstřelila svoji druhou branku. Zápas byl na tuto kategorii velmi kvalitní. Rychlý, důrazný s hodně šancemi na obou stranách. Bohužel se čínskému týmu podařilo vyrovnat po nepřehledné situaci, kdy rozhodčí rozhodl ve prospěch čínskému týmu.

AC Sparta Praha vs. Univerzita Peking 2:2

Komentář trenérů: „Velmi kvalitní utkání, kterých by naše děvčata potřebovala sehrát více. Musela se včas vyrovnat s rychlostí, tvrdostí, důrazem a někdy i nesportovním chováním soupeřek. Musíme však naše hráčky pochválit za přístup a bojovnost, protože všechny hráčky si sáhly na dno sil a některé dohrávaly i s malým zdravotním problémem. Nechceme některou hráčku vyzdvihovat, byl to kvalitní kolektivní výkon celého týmu.“

Sestava: Trikalová, Nováková, Koptová, Skuhravá, Hamplová, Šťastná, Hlouchová, Vandasová, Ostrá, Kožuriková, Přílepková, Machálková, Kratzmannová, Mašínová

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/exoticky-souper-z-ciny-34798

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: