PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Středa na tenisovém turnaji ITF žen v Polsku : Kozerki Open 2019

3 min read

Pořadatelé jsou právem hrdí na svůj turnaj a sdělují k němu:

Mezinárodním tenisovým turnajem žen 2019 pořádaným v rámci série profesionálních turnajů Mezinárodní tenisové federace ITF je také první ročník Kozerki Open 2019. Příprava turnaje je pro nás jako pořadatele velkým vyznamenáním. Finanční dotace turnaje je pro hráčky lákavých 25 tisíc. USD, tato akce patří mezi nejprestižnější profesionální tenisové turnaje v Polsku, kde se budou ukazovat světoznámá tenisová jména. Jsme na to velmi hrdí, protože vytváříme nový příběh. Letos se turnaj uskuteční poprvé a doufáme, že vstoupí do celkového kalendáře důležitých tenisových akcí a jeho pozice se bude rok od roku zvyšovat.

Kozerki Open 2019 se koná od 29. července do 4. srpna 2019 v Tenisové akademii tenis Kozerki. Bude to bezpochyby velký sportovní festival, který bude doprovázen jedinečnou atmosférou a vzrušující soutěží. Kromě organizace tenisových zápasů jsme také naplánovali doprovodné akce, které splní očekávání hráček i fanoušků. A to vše v místě, kde se prostě sportuje.

Doufáme, že tento turnaj přispěje k popularizaci tenisu v Polsku, že díky této akci se objeví noví patroni a lidé podporující tento sport. Věříme, že naše akademie podporovaná lidmi dobré vůle a tenisovými autoritami bude brzy ohniskem talentů , kteří budou soupeřit s nejlepšími tenisty na světě.

Dnes nám z dějiště turnaje poskytla rozhovor Vivienne Juhaszova (SVK).

Dnes jste na polském turnaji ITF porazila italskou hráčku Martinu Caregaro v poměru 7:5,6:1. Co stálo za vaším vítězstvím? Jak hodnotíte svůj výkon v utkání?

Od rána mi nebylo dobře, musel jsem si vzít prášky na bolest  a ty mi opravdu pomohly. Jinak si myslím, že jsem hrála dobrý tenis.

Jaké máte na turnaji v Polsku ambice? Jak hodnotíte tamní zázemí a kvalitu kurtů?

Na turnaji nemám ambice žádné, ani nevím s kým jdu do dalšího kola. Klub je tady nový a  opravdu pěkný. Organizátoři to tady mají vše výborně připraveno a do budoucna mají velké ambice tady s tenisem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: