Support Lesbiens pokřtili novinkové album Glow v komorním prostředí klubu Doupě

Supporti se rozhodli křest alba Glow pojmout spíše jako mejdan. Do pražského klubu Doupě pozvali pár přátel, novinářů, promotérů a premiérově zahráli songy z nové desky, ale nezapomněli ani na své největší hity. Zkombinovat repertoár se jim povedlo více než dobře. Samotného křtu se zhostili zástupci vydavatelství Universal Music Tomáš Filip a Marcel Vyšín, kteří především ocenili koncertní energii a to, jak se kapela úspěšně proměňuje. Důkazem může být i to, že z aktuálního alba Glow se všechny zatím vydané singly dostali do TOP 5 nejhranějších písní na českých rádiích.

Foto: Anna Hladká

Foto: Anna Hladká

„Podle mě jsme nastartovali novou etapu téhle kapely jak s novým albem, tak i s nasazením, se kterým jsme odprezentovali nový materiál. Čelili jsme výzvě zahrát písničky z alba Glow v plném aranžmá i s vokalistama, což je pro Supporty novinka, ale jenom jsme si potvrdili, že se zápalem pro něco, co děláte opravdu rádi, jde všechno. Už se nemůžu dočkat na letní sezónu, kdy to celé předvedeme i našim fanouškům.“ dodává k večeru zpěvák kapely Dušan Marko.

Foto: Anna Hladká

Foto: Anna Hladká

Foto: Anna Hladká

 

Setlist křtu:

Ocean, Still Myself, Brighter day, Sweet Little Something, Cliché, Little By Little, In Da Yard, New Generation, Here I Am, Pohádka, The City, Bubblebrown, People, Movin ‚On, Hazardér, Let’s Dance

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: