T-MOBILE SE PŘIPOJUJE K OSLAVÁM 100 LET REPUBLIKY A SVÉ ZÁKAZNÍKY ZVE NA PÁRTY STOLETÍ SE SOUTĚŽÍ O STOVKY ZAJÍMAVÝCH VÝHER

Společnost T-Mobile se připojuje k oslavám 100 let republiky a při příležitosti osmičkového výročí obdaruje stovky svých zákazníků. S prvním říjnovým dnem startuje soutěž „Párty století“, která potrvá až do středy 31. října. Zákazníci se do ní mohou zapojit v aplikaci Můj T-Mobile a také na facebookové stránce. Těšit se mohou na stovky výher po dobu celého měsíce. 

Jak bude soutěž probíhat

Princip soutěže je jednoduchý. Každý týden T-Mobile vyhlásí jednu tipovací otázku spojenou se zákazníky a dvaadvacetiletou historií a T-Mobile v České republice. Soutěžící, kteří budou se svým tipem nejblíže správné odpovědi, T-Mobile odmění jednou ze stovek zajímavých výher. 

Již více než 22 let jsme součástí novodobé české historie a za svůj úspěch vděčíme našim zákazníkům a jejich přízni, proto toto významné výročí chceme oslavit právě s nimi,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů společnosti T-Mobile. 

Zákazníci s tarifním řešením i předplacenou kartou Twist se mohou těšit mimo jiné na tyto výhry:

  • StreamOn balíček na měsíc zdarma, kdy mohou u 25 vybraných mobilních aplikací neomezeně konzumovat obsah, aniž by jim aplikace spotřebovávaly data ze standardního limitu nebo balíčku
  • 1GB mobilních dat na měsíc zdarma
  • volné vstupenky na fotbalový zápas Česko-Slovensko
  • černé Galaxy Watch BT 42mm od společnosti Samsung 

Zákazníci využívající služby T-Mobile TV mohou navíc soutěžit o HBO balíčky zdarma. Na facebookové stránce T-Mobile CZ je připravena soutěž o limitovanou edici PS4 Game of Thrones, která jinak na trhu není volně k dostání. Kromě toho sto nejrychlejších zákazníků s předplacenou kartou Twist získá každý den v posledních 10 říjnových dnech 100% kreditu navíc při dobití v aplikaci Můj T-Mobile. Navíc celý měsíc si všichni zákazníci mohou stahovat 10 nejoblíbenějších československých hitů v uvítacích tonech zdarma. 

K soutěži vznikla také speciální microsite dostupná na https://www.t-mobile.cz/100let, na jejíž přípravě T-Mobile spolupracoval s kreativní agenturou Proboston Creative a kterou spustil v pondělí 1. října.

zdroj: https://www.t-press.cz/cs/tiskove-materialy/tiskove-zpravy-t-mobile/t-mobile-se-pripojuje-k-oslavam-100-let-republiky-a-sve-zakazniky-zve-na-party-stoleti-se-soutezi-o-stovky-zajimavych-vyher.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: