PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Tři týdny od startu prodeje hlásí Ben Cristovao téměř vyprodanou O2 arenu. Přidá další sektory

2 min read

Ben Cristovao se rozhodl nadělit si k deseti letům na scéně velký úkol, a to vyprodat O2 arenu. Tenhle krok některé zaskočil, někteří nevěřili, že by dokázal do haly přilákat tolik svých fanoušků.

Už po třech týdnech je ale jasné, že váhání a obavy nebyly na místě.Už teď může produkční tým kolem Bena Cristovao oznámit, že ze stanovené kapacity haly zbývá pouhých cca pět set vstupenek. Aktuálně je v plánu otevřít v brzké době zbylá poslední místa, tedy nejvýše umístěné sektory v hale, a dát možnost dalším fanouškům, kteří si ještě nestihli vstupenky koupit.

O termín startu prodeje těchto sektorů dá vědět přímo Ben na svých sociálních sítích.Koncert v O2 areně bude pro Bena velkou metou, chystá se předvést to nejlepší a nejzásadnější ze své dosavadní desetileté kariéry. Fanoušky chce překvapit také interiérem haly a dekoracemi, které aktuálně navrhuje s týmem zkušených profesionálů. Tento víkend čeká Bena vystoupení v Praze, které bude na míle vzdálené O2 areně, společně se svou kapelou a několika hosty vystoupí v komorním prostoru klubu NoD. Vstupenky na dvojici listopadových koncertů v tomto prostoru byly prodány během několika hodin.Vstupenky na 21. září 2019 jsou k mání v síti Ticketportal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: