Úterý na PrivatBanka Open 2017 ve znamení dvouher a čtyřher

Opět jsme sledovali dění na tenisovém turnaji PrivatBanka Open 2017 Bratislava a na dálku jsme se snažili sledovat utkání několika oslovených hráčů ve včerejších rozhovorech. A nelze jinak, než i dnes přichystat rozhovory.

Vyzpovídali jsme Lukáše Vejvaru:

Dnes jste porazil rakouského protihráče Krise Krawcewicze v poměru  6:4,6:1, jak hodnotíte zápas, výkon protihráče a svůj výkon?

 „Dnešní zápas hodnotím dobře, i když ze začátku bylo par zbytečných chyb ale od stavu 4:3 v 1.setu jsem se cítil na kurtu lépe a taky to tak dopadlo! On hrál trošku divoce,hodně do toho chodil a udělal pár chyb kdy je udělat neměl“!

 Co zejména stojí za vašim dnešním vítězstvím?

„Určitě jsem si pomáhal servisem a solidní hra znamenala vítězství.“

 Lukáši čtyřhra byla dramatická co rozhodlo o vítězství slovenské dvojice ?

 „Trocha štěstí a nevím no,párkrát jsme nezahráli tak jak jsme potřebovali“.

    

Dalším příjemným tenistou, který nám byl k dispozici byl Filip Duda.

Dnes jste porazil českého protihráče Antonína Bolardta 7:6 a 6:2, jak těžký soupeř a jak celkově hodnotíte zápas a svůj výkon?

 „Tak pro mě to byl určitě těžký zápas . S Tondou se známe dlouho a já vím že je velice kvalitní hráč .V prvním setu jsem vlastně ještě otáčel ze stavu 3/5 , ale zahrál jsem dobře a soupeř se k setbolu nepropracoval . V tiebreaku jsem skvěle zapodával a výměny dobře dohrál a to si myslím že rozhodlo celý zápas . Potom jsem chytil hned úvod druhé sady a šel jsem do breaku a soupeře už pak zlomil“.

 Měl jste možnost poznat krásy Bratislavy a případně co Vás na ní nejvíce zaujalo?

 „Abych pravdu řekl , tak jsem pořád byl hodně unavený z cesty z Káhiry a k tomu jsem včera hrál ještě 2 zápasy , takže jsem dal přednost regeneraci . Pevně ale věřím , že nějaký ten čas se najde (úsměv)“.

 Filipe společně se svým spoluhráčem Davide Poljakem (CZE) jste odehráli výborný a napínavý zápas ve čtyřhře, co rozhodlo o konečném výsledku 3:6, 6:3 a 9:11 ?

 „Bohužel pro nás jsme špatně začali , hned jsme si prohráli servis a už jsme dotahovali . Soupeři dobře dopodávali , pak ve druhém setu jsme vedli už 5/0 a nakonec z toho bylo ještě drama za stavu 5/3 no ad , ale David skvěle zapodával . Bohužel od začátku druhého setu Davida začalo sužovat zranění zad , říkal že bude i zvažovat zítřejší start v singlu . Takže si myslím že i kdyby se nám podařilo vyhrát , do dalšího zápasu už by jsme nenastoupili . Samozřejmě singl je pro nás priorita a já se ten svůj zítřejší pokusím zvládnout jak nejlépe umím a na kurtě nechám maximum . Určitě tam jdu vyhrát!“

Poslední rozhovor jsme uskutečnili se slovenským tenistou Michalem Markem, který má po dnešní dnu „DOUBLE“a to tedy ve dvouhře a čtyřhře.

 Dnes jste porazil slovenského protihráče Tomáše Pavlovského velmi jednoznačně 6:0, 6:0, co stojí za tak úžasným výsledkem ?

 „Hlavně rozhodlo,že jsem dobře odservíroval mnoho čistých gemů.. Na returnu se dost hrálo,ale rozhodlo méně chyb z mojí strany“.

Včera jste nám při rozhovoru prozradil, že se jedná o váš poslední turnaj, můžete nám k tomu říci něco bližšího?

„Je to můj poslední turnaj, protože nastupuji na vysokou školu, dal jsem se na cestu studia.Poslední dva měsíce už ani moc netrénuji a byla tu spíše už i nechuť k tenisu“.

Michale se svým spoluhráčem Dominikem Sprochem (SVK) jste v dramatickém boji porazili ve čtyřhře dvojici Vít Kopřiva (CZE) + Lukáš Vejvara (CZE) a to v poměru 6:4, 5:7, 10:4, jak náročný zápas to byl a co nakonec rozhodlo o vaší výhře ?

„V 1. setu jsme měli vedení 5:2 a dobře jsme servírovali. 2. Set byl o držení podání a za stavu 5:6 jsme prohráli po shodě. 3. set jsem už od začátku chytli dobře a dostali jsme se do vedení a to jsme také využili.

Výsledky úterního dne :

Rozpis středečního dne:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: