V bowlingovém centru A Sportu se zástupci FC Hradec Králové setkali před novou sezónou ve Fortuna: Národní lize jak s fanoušky tak i novináři

Zhruba dvouhodinovým setkáním provázel slovem nový tiskový mluvčí fotbalových Votroků Michal Petrák. Přivítal výkonného ředitele klubu Jiřího Saboua, nového hlavního trenéra Zdenko Frťalu a nemohl pochopitelně chybět ani reprezentant hráčů a tím byl zkušený Jiří Janoušek.

První slovo však dostal Jiří Vendlich,náměstek primátora pro rozvoj města Hradce Králové a přítomným sdělil více než pozitivní a dlouho očekávanou zprávu. „Dnes na mimořádném zasedání zastupitelstva se schválily zadávací podmínky na výstavbu nového stadionu. Něco dalšího se opět podařilo, a ač nad námi mnozí lámali hůl, tak je tady konečně to po čem všichni fandové hradeckého fotbalu toužili“.

Další se slova ujal výkonný ředitel klubu Jiří Sabou, který informaci o budoucí výstavbě stadiónu pozitivně přivítal a sdělil, že se vše konečně zase posouvá dále. Představil také zbrusu nového trenéra Zednko Frťalu. „Udělám všechno proto, aby se náš klub někam posouval. Do Hradce Králové jsem přišel, abych klubu pomohl a abychom se mohli vrátit do nejvyšší ligy, což může být i na delší dobu, buďme v očekáváních střízliví. Samozřejmě prioritně jde o to, aby se tým vybudoval, stabilizoval a v tom všem věřím, že nový trenér udělá co bude moci“. Dále Jiří Sabou pokračoval „V týmu chceme hráče, kteří hrají srdíčkem, mají charakter a chtějí hrát za Hradec. Nechceme tady žádné přeplácené žoldáky. Uděláme všechno proto, aby vám fotbal Votroků dělal radost“.

Po té se slova ujal nový trenér týmu. „Je pro mě čest sedět tady s hradeckými fanoušky. Já jsem známý tím, že jdu v každém angažmá do hloubky, zajímám se o historii klubu, města a popodobně. V práci trenéra mi jde především o výborné vztahy mezi hráči, vedením a fanoušky, bez toho nelze hrát dobrý fotbal, to je moje motto i výzva. Budeme všichni na sobě tvrdě pracovat, abychom hráli jak pohledný, ale také vítězný fotbal“.

Na řadu přišly dotazy fanoušků a novinářů. Většina z dotazů se týkala výstavby nového stadiónu, atmosféru mezi hráči před zahájením Fortuna : Národní ligy a na nové posily v týmu.Všichni zástupci klubu ochotně a vstřícně odpovídali, pochopitelně se nezapomnělo také zmínit o kvalitní dlouholeté práci s fotbalovou mládeží, která je oceňována v celé republice.

Více informací se dozvíte ve zkráceném live záznamu:

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: