PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

V neděli 5. srpna se v juniorské lize střetly týmy FC Hradec Králové a AC Sparta Praha

2 min read

Zápas přinesl vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Právě proto konečný výsledek utkání 1:1 přinesl po zásluze každému z týmů jeden bod a podporou zhruba 100 fanoušků fotbalu.

Úvod utkání hostům vyšel na jedničku, prosazují se hned z první šance a dostávají se do vedení! Trefil se RADWAN AHMEN MOHAMED ABDELKADER střelou těsně za hranicí vápna a to ve čtvrté minutě zápasu. V prvním poločase již gól nepadl, ale bylo k vidění mnoho pěkných střel na branku na obou stranách a několik neproměněných rohových kopů. Hra se přelévala nahoru a dolů a diváci viděli celkem pohledný fotbal.

Druhý poločas přinesl mnoho nervózních momentů oceněných žlutými kartami a také vyrovnávací gól od domácích, který pal v 78. minutě od JAKUBA PETŘÍKA, který se dostal k odraženému míči a z hranice vápna ho poslal do sítě. Těsně před koncem zápas hosté hodně tlačili na branku a  vytvořili si několik slibných šancí, které však nebyly proměněny.

Trenér AC Sparta Praha Michal Horňák nám k odehranému zápasu sdělil : „Myslím si, že dnešní utkání bylo pěkné a bojovné, typické pro juniorskou ligu. Oba týmy byly posíleny několika hráči z A mužstva. Všichni zápas odehráli na maximum, měli jsme mnoho šancí a to vyložených, ale i kdyby jsme dnes hráli i o třicet minut déle tak gól nedáme, dneska to bylo pro nás nějaké zakleté.“ 

[foogallery id=“16799″]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: