Home » Společnost » Ve dnech 10. – 12. dubna proběhla výstava IntrExpo – 9. ročník soutěžní přehlídky umělecké tvořivosti žáků, kteří jsou ubytováni v domově mládeže

Ve dnech 10. – 12. dubna proběhla výstava IntrExpo – 9. ročník soutěžní přehlídky umělecké tvořivosti žáků, kteří jsou ubytováni v domově mládeže

Výstava soutěžních produktů se uskutečnila v galerii U Přívozu při Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové. My jsme měli tu možnost být přítomni 10. dubna na její vernisáži, na které nechybělo spoustu studentů, pedagogů a také dvě živá vystoupení.

Tato výstava byla důkazem, že mládež svůj volný čas tráví také při činnosti, kdy vznikají překrásné věci v rukou nápaditých, trpělivých a talentovaných žáků. Výrobky byly instalovány a oceněny dle kategorií – fotografie a počítačová grafika, keramika, dvoj a troj rozměrná výtvarná díla, šperky a módní doplňky, kresba a malba, krása z odpadových materiálů. Vernisáž výstavy zahájili moderátoři z řad žáků, také o hudební program se postarali ubytovaní žáci. Všechny přivítala zástupkyně ředitelky Lada Šílová a vyslovila všem vystavovatelům i organizátorům výstavy vřelé poděkování.

 

Martin Fletcher

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com a jiné. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 1044 posts in Společnost
Recommended for you
V Hradci Králové se uskutečnil XLIV. ročník Memoriálu Josefa Romportla a Vlastimila Málka v požárních disciplínách

Akce se konala ve čtvrtek 16. srpna 2018 na stadionu HZS Královéhradeckého kraje v Hradci...

%d blogerům se to líbí: