Ve dnech 10. – 12. dubna proběhla výstava IntrExpo – 9. ročník soutěžní přehlídky umělecké tvořivosti žáků, kteří jsou ubytováni v domově mládeže

Výstava soutěžních produktů se uskutečnila v galerii U Přívozu při Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové. My jsme měli tu možnost být přítomni 10. dubna na její vernisáži, na které nechybělo spoustu studentů, pedagogů a také dvě živá vystoupení.

Tato výstava byla důkazem, že mládež svůj volný čas tráví také při činnosti, kdy vznikají překrásné věci v rukou nápaditých, trpělivých a talentovaných žáků. Výrobky byly instalovány a oceněny dle kategorií – fotografie a počítačová grafika, keramika, dvoj a troj rozměrná výtvarná díla, šperky a módní doplňky, kresba a malba, krása z odpadových materiálů. Vernisáž výstavy zahájili moderátoři z řad žáků, také o hudební program se postarali ubytovaní žáci. Všechny přivítala zástupkyně ředitelky Lada Šílová a vyslovila všem vystavovatelům i organizátorům výstavy vřelé poděkování.

[foogallery id=“13278″]

 

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: