Ve dnech 25. – 27. května se uskuteční na Stříbrném rybníku 28. ročník srazu starých Škodovek Octavia

V pátek 25. května v odpoledních a večerních hodinách se očekává příjezd prvních nedočkavců a skalních fandů, proběhne prezentace a utáboření, resp. ubytování. V cca 19:30 hod. proběhne přednáška Bohuslava Čtvrtečky na téma: Kombíky z Chile aneb montáž Škodovek na okraji pouště

V sobotu 26.5. proběhne do 9:00 prezentace ostatních účastníků – každý přihlášený obdrží pamětní list. V 10:30 hod. proběhne instruktáž k orientační soutěži. V 11:00 – start prvního vozu na trasu orientační soutěže, jejíž trať měří cca 80 km. Jede se za běžného silničního provozu podle tradičního šipkového itineráře. S ohledem na výletní charakter soutěže není hodnocen čas ani rychlost, ale dodržení předepsané trasy a splnění stanovených úkolů. Jediný časový limit je stanoven pouze pro dojezd do cíle v kempu – do 15:30. V 18:00 hod. proběhne vyhlášení výsledků soutěží a předání cen nejúspěšnějším posádkám.

Tři nejúspěšnější obdrží diplom za umístění a pohár.

V průběhu dne proběhne soutěž o „NEJ“:

  • nejzachovalejší originál
  • nejlépe zrenovovaný vůz
  • nejvzácnější typ/modifikace
  • nejzajímavější vozidlo – kuriozita srazu

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží pohár a diplom.

V cca 20:00 hod. se můžete těšit na poslední závod Vráti Izacha, rozlučková akce, promítání fotek a vzpomínky jeho kolegů a po té v cca 20:30 hod. proběhne Retrokino, promítání filmu Hlavní výhra.

Neděle 27.5. se ponese v náladě loučení. Proběhne akce krocení divokého kombíka a po té odjezd účastníků

Také s použítím zdroje :  http://www.skodahistoricfanclub.cz/a28-sraz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: