Veronika Morávková představuje svůj první singl a videoklip s názvem „Dýchaj“

Herečka, zpěvačka, absolventka JAMU v Brně a rodačka ze Slovenských Gbiel Veronika Morávková právě vydává svůj debutový singl a videoklip s názvem „Dýchaj“.

Hudbu složil baskytarista ze skupiny Support Lesbiens Marek Marian Leždík a o aranže se postaral David Vostrý. Text a zpěvová linka je dílem samotné interpretky Veroniky Morávkové.

Skladba „Dýchaj“ v sobě nese odkaz, myšlenku a určitý postoj k životu, k tomu, co se nám v životě děje. Pointa, která se ve skladbě skrývá a odkaz který nese, jako je láska, hledání, zklamání i porozumění, je téma, které je aktuální vždy. „To, co nás spojuje, je láska. Buďme tedy k sobě láskyplní a upřímní. Určitě se v této skladbě někdo najde“, vzkazuje svou skladbou Veronika Morávková.

Veronika Morávková v současné době působí v Praze jako umělec na volné noze. Účinkuje v různých divadlech jako je Hudební divadlo Karlín (Jesus Christ Superstar, Legenda jménem Holmes), Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě (Kočky), nebo v divadle J.K. Tyla v Plzni (Chyť mě, jestli na to máš). Aktuálně zkouší Veronika muzikál ve Studiu Dva (Starci na chmelu).

Více informací najdete na www.veronikamoravkova.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: